LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul yeniden açılıyor!

Covid-19 salgınının ardından uzun süredir ziyarete kapalı olan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul 2 Ekim Cuma günü kapılarını çocuklara yeniden açıyor.

Düzenli sıklıklarla gerçekleştirilecek yoğun hijyen önlemleri ve her çocuk için sterilize edilerek hazırlanan kişisel LEGO® oyun çantaları ile çocuklar, güven içerisinde oynayıp yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri interaktif bir eğlence ortamına sahip olacak.

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, uzun bir aranın ardından 2 Ekim Cuma günü çocuklarla yeniden buluşuyor. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 12.00 – 18.00 saatleri arasında açık olacak merkezde çocuklar kendileri için strerilize edilmiş kişisel LEGO® oyun çantaları ile güvenli bir ortamda özledikleri eğlencenin tadına varacak.

Çin ve Avrupa’daki merkezlerin bilgi birikimiyle yoğun hijyen önlemleri!

Covid-19 ile mücadele sürecinde önce Çin’deki, ardından Avrupa ve Amerika’daki merkezlerini ziyarete kapatan LEGOLAND® Discovery Centre, global bilgi birikimi ve disiplinli bir çalışma ile yeniden açılışa hazırlandı. Kapalı olduğu süreçte gerek çalışanların, gerekse ziyaretçilerin sağlığının korunması için eğitimler alan LEGOLAND® Discovery Centre ekibi, çocuklarla yeniden biraraya gelecek olmanın heyecanını yaşarken, hijyen önlemleri konusunda sıkı bir çalışma yürüttü. Çocuklara LEGO® parçalarıyla hayal dünyalarını geliştirecek eğlencenin kapılarını açan merkez, düzenli sıklıklarla sterilize edilirken içeriye alınacak çocuk ve aile sayısı minimumda tutulacak. Merkezde riskli alanlar kapalı tutulurken ziyarete açık alanlarda ise bilgi ve yönlendirme tabelaları ile risk minimuma indirilecek. Kullanıma açık her alan çalışanlar tarafından düzenli sıklıklarla kontrol ve dezenfekte edilecek. Çocuklar kendileri için hazırlanan tek kullanımlık kişisel LEGO® oyun çantaları ile hem güven içerisinde oyun oynanayacak hem de özledikleri oyun ortamında aileleriyle yeniden eğlencenin keyfini yaşayacak.

Yeniden açılışa özel fiyatlar!

Haftanın 3 günü ziyaretçi kabul edecek olan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, açılışa özel avantajlı fiyatlarla ziyaretçi kabul edecek. Merkeze giriş biletleri Ekim ayı boyunca online’a özel yetişkinler için 109 TL yerine 49 TL, çocuklar içinse 80 TL yerine 49 TL’den satışa sunulacak. LEGOLAND Discovery Centre mağazasında ise  çocukların ve yetişkinlerin gözdesi olan pek çok LEGO® seti 11 Ekim’e kadar  yüzde 30 indirimle satışa sunulacak. 

Merlin Entertainments hakkında:

Avrupa’nın 1 numaralı ve dünyanın ikinci en büyük ziyaretçi etkinlik alanı işletmecisi olan Merlin Entertainments, bugün 25 ülkede ve 4 kıtada 130 eğlence merkezi, 20 otel ve 6 tatil köyü işletmektedir. Şirket, dünyaca tanınmış, global ve yerel markaları, yöneticilerinin ve 28.000’den fazla çalışanının bağlılığı ve tutkusu ile dünya çapında yaklaşık 67 milyon ziyaretçiye unutulmaz ve tatmin edici deneyimler sunmayı amaçlamaktadır. Merlin’in eğlence merkezleri arasında SEA LIFE, Madame Tussauds, LEGOLAND® Discovery Centre, LEGOLAND®, Dreamworks Tours SHREK’s Adventure, The London Eye, Dungeons, Gardaland, Alton Towers Resort, Warwick Castle, THORPE PARK Resort, Blackpool Tower, Heide Park Resort, Sidney Tower Eye ve SKYWALK bulunmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir