TAÇ ANTİBAKTERİYEL NEVRESİM TAKIMLARIYLA HİJYENİK BİR UYKU SİZİ BEKLİYOR!

SPONSORLU İÇERİK

İnovatif ürünleriyle evleri yenileyen TAÇ, sağlık ve hijyen konularının her zamankinden daha fazla önem kazandığı bu dönemde, antibakteriyel özellikli nevresim takımı koleksiyonu hazırladı. Sağlıklı bir uyku konforu sağlayan antibakteriyel kumaşla üretilen nevresim takımları, doğadan ilham alan farklı desen ve renkleriyle yatak odalarına aynı zamanda ferah bir dokunuş yapıyor.

Bakteri oluşumunu %99.7 oranında engelliyor

Hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan ve son teknolojilerin ışığında tasarlanan ürünler sunan TAÇ, biyosidal içerikli antibakteriyel kumaştan üretilen nevresim takımlarını beğeniye sunuyor. Bakteri oluşumunu %99.7 oranında engelleyen nevresim takımı evlerine hijyen katmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Hijyenik bir uyku

Taç Antibakteriyel Nevresim Takımı ile hijyenik bir uyku keyfi sizi bekliyor! Yumuşacık dokusu ile rahat bir uykunun vazgeçilmezi oluyor.

Doğanın renklerinden ilham alan desenleri ile yatak odanıza ferah bir dokunuş katacak Taç Antibakteriyel Nevresim Takımı, bakterileri engelleme özelliğini 60 derecede 50 yıkamaya kadar koruyor.

Nasıl satın alabilirsiniz?

TAÇ’ın yepyeni antibakteriyel kumaşlı ürünlerini incelemek isteyenler tac.com.tr‘yi ve TAÇ Mağazalarını ziyaret edebilirler. Biyosidal içerikli kumaşları sayesinde bakteri oluşumunu %99,7 oranında engelleyen Taç Antibakteriyel Nevresim Takımlarıyla hijyenik bir uyku sizi bekliyor!

tac.com.tr

SPONSORLU İÇERİK