BİR CAM BONCUKTAN FAZLASI, TILSIMLI BİR KORUYUCU…

Wee Baby - Akıllı Tercihler Mutlu Bebekler...

SPONSORLU İÇERİK

Bir annenin en unutulmaz anı, bebeğini dünyaya getirdiği ‘o’ andır çünkü minik bir bedenin büyüleyici hikayesinin başlamasına tanıklık eder. İşte o andan itibaren bu mucize miniğin hayat yolculuğundaki en önemli koruyucuları ebeveynleri olur. Kimi zaman birkaç güzel temenni, kimi zamansa ilham verici maviliklerin göz simgesiyle buluştuğu nazar boncuğu koruyucu bir tılsıma dönüşür. Özellikle de antik çağlardan günümüze gelen nazar boncuğu geleneği, birçok anne için bebeğini nazarlardan koruyan olmazsa olmaz bir unsurdur. Bir annenin bebeğine gösterdiği hassasiyeti tüm ürünlerinde kendine rehber kabul eden WeeBaby, yepyeni Nazar Boncuğu serisi ile bu köklü geleneği devam ettiriyor.

Kişinin dünyaya açılan penceresi olduğuna inanılan gözler her zaman nazar ve kötü enerjilerden korunmak için bir unsur olarak kabul edildi. Tarihin en eski öğretilerinde de yer alan nazar boncukları, modern yolcuğunda da gücünü ve etkisini kaybetmedi.

Anadolu kültüründe bebeklerin savunmasız olduğuna inanılması ve kötü gözlerden korunması gerektiğinin düşünülmesi ile nazar boncukları bebeklerin yakasından da beşiğinden de eksik edilmezdi hala da edilmiyor. Günümüzde modadan, ev dekorasyonuna kadar her yerde karşımıza çıkan bu mavi aksesuar, iyi dilekler barındırması ve güzelliklere kapı aralaması sebebiyle çok sevilmeye devam ediliyor.

Güzel bir cam boncuktan çok daha fazlasını ifade eden nazar boncukları, WeeBaby ile etkili bir koruyucu olarak bebeklerin en çok kullandığı ürünlerin üzerinde resmediliyor. Biberon, alıştırma bardağı ve emzikten oluşan bu özel seri, hem ebeveynlerin işini kolaylaştırıyor hem de nazar boncuğunun koruyucu enerjisiyle gün boyu bebeklere eşlik ediyor.

Wee Baby’nin gözümüzden sakındığımız bebeklerimiz için özel olarak hazırladığı Nazar Boncuğu serisini incelemek için http://www.weebaby.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Wee Baby - Akıllı Tercihler Mutlu Bebekler...